Polityka prywatności

Polityka Prywatności – Trener Personalny | tataplus30.pl

Na tej stronie możesz się dowiedzieć jak wygląda nasza polityka prywatności. Możesz mieć pewność, że Twoje dane są z nami bezpieczne.

 

Kim jesteśmy

Trener Personalny Łukasz Kozdraś

Adres naszej strony internetowej to: https://tataplus30.pl.

 

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularze kontaktowe

Nasz bezpieczny formularz kontaktowy pozwala użytkownikom na kontakt z Trenerem Personalnym. Nikt inny nie otrzymuje wiadomości wysłanych z formularza kontaktowego.

Ciasteczka

Używamy ciasteczek do prowadzenia statystyk strony

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

Monitorujemy statystyki odwiedzin strony, używamy w tym celu Google Analytics.

 

Z kim dzielimy się danymi

Z nikim nie dzielimy się danymi pozyskanymi ze strony. Jedynie używamy narzędzi do monitorowania aktywności na stronie.

 

Jak długo przechowujemy twoje dane

Jeśli zostawisz komentarz, jego treść i metadane będą przechowywane przez czas nieokreślony. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozpoznawać i zatwierdzać kolejne komentarze automatycznie, bez wysyłania ich do każdorazowej moderacji.

Dla użytkowników którzy zarejestrowali się na naszej stronie internetowej (jeśli tacy są), przechowujemy również informacje osobiste wprowadzone w profilu. Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili (nie licząc nazwy użytkownika, której nie można zmienić). Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.

 

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli masz konto użytkownika albo dodałeś komentarze w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

 

Gdzie przesyłamy dane

Komentarze gości mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu. Nasza polityka prywatności nie toleruje żadnego spamu.

 

Twoje dane kontaktowe

Są z nami bezpieczne, nikomu ich nie przekazujemy.

 

Polityka Prywatności – Informacje dodatkowe

Jak chronimy twoje dane?

Jakie mamy obowiązujące procedury w przypadku naruszenia prywatności danych

Od jakich stron trzecich otrzymujemy dane

Jakie automatyczne podejmowanie decyzji i/lub tworzenie profili przeprowadzamy z użyciem danych użytkownika

Branżowe wymogi regulacyjne dotyczące ujawniania informacji

 

 

Kontakt