Wspolpraca Online

Trener Personalny – Współpraca Online

Współpraca Online ma wiele zalet. Niezależnie od tego na jakim jesteś etapie, pomoc profesjonalnego Trenera Personalnego z pewnością pomoże Ci osiągnąć Twoje cele treningowe szybciej. Bez względu na to, czy jesteś osobą początkującą, czy też masz już doświadczenie w treningu, Trener Personalny będzie z pewnością służyć Ci radą i pomocą. Tego typu współpraca ma wiele zalet:

  • stały kontakt online – telefon, email
  • oszczędność czasu
  • oszczędność pieniędzy
  • darmowe konsultacje

 

Skuteczność treningu

Decydując się na współpracę online, masz pewność, że Twój trening będzie równie skuteczny jak w sytuacji, kiedy trener jest obecny przy Tobie. Najważniejsze to uważnie słuchać i stosować się do zaleceń, a wtedy Twój postęp w treningu nabierze rozpędu. Trener zaplanuje Twoją dietę i plan treningowy tak jak w przypadku treningu stacjonarnego.

 

Jak wygląda współpraca online?

Wszystko wygląda podobnie jak w przypadku treningu stacjonarnego. Podstawowa różnica to taka, że trenera nie ma przy Tobie i nie widzi on w jaki sposób trenujesz. Dlatego tak ważne jest trzymanie zaleceń i rad trenera. Dodatkowo zyskujesz na kosztach, ponieważ taka współpraca jest znacznie tańszą opcją. Musisz jednak starannie i rzetelnie prowadzić swój dziennik treningowy. Zapisywać wszystkie dane z ćwiczeń, włączając to również dane z urządzeń pomiarowych, jeśli takie posiadasz. Trener będzie co tydzień sprawdzał Twój progress, ale w każdej chwili możesz mu zadać pytanie odnośnie treningu, czy diety.

 

Możesz to zrobić!

Chcesz schudnąć, zrobić coś ze swoją sylwetką, albo po prostu poprawić ogólny stan swojego zdrowia fizycznego oraz psychicznego? Każdy z nas by tego chciał, ale nie zawsze mamy na to czas i pieniądze. Uważasz, że nie poradzisz sobie sam/sama? W ten sposób myśli wielu ludzi i popełniają oni ogromny błąd. Wystarczy tak niewiele, aby osiągnąć wymarzone cele. Brak czasu i pieniędzy nie jest dzisiaj przeszkodą, ponieważ jeśli bardzo chcesz, to znajdziesz 30min dziennie, parę złotych w portfelu, weźmiesz się do ciężkiej pracy i dopniesz swego. Współpraca online jest tym, czego potrzebujesz.

 

 

Zapraszam do Kontaktu Chętnie odpowiem na wasze pytania.

Trener Personalny Łukasz Kozdraś