Trening Personalny

Trening Personalny – czym jest?

Z definicji Trening Personalny jest to trening pod opieką trenera osobistego. Jest to specjalista, który dba o prawidłowy przebieg Twojego treningu, instruuje w jaki sposób wykonywać ćwiczenia poprawnie, uczy odpowiednich nawyków i dba o wszystko co związane jest z treningiem. Trener personalny podczas danej sesji pracuje tylko i wyłącznie dla Ciebie, dobiera ćwiczenia, ustala odpowiednie obciążenia dostosowane do Twoich możliwości i predyspozycji, uwzględniając przy tym poziom Twojego wytrenowania i umiejętności. Trener zadba także o Twoje bezpieczeństwo.

 

Dlaczego warto zdecydować się na Trenera Osobistego?

Trener jest wykwalifikowanym specjalistą w dziedzinie osobistego rozwoju fizycznego. Każdy profesjonalny trener, zanim rozpocznie ćwiczenia, przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad. Ma on na celu ustalenie Twoich celów, doboru rodzaju treningu i zaplanowaniu działań. Jest to niezbędne dla Twojego sukcesu, także możesz spodziewać się pytań dotyczących doświadczenia treningowego, przebytych urazów, problemów zdrowotnych, rodzaj wykonywanej pracy, wiek, wagę, a nawet obawy czy nadzieje. 

 

Co zyskujesz?

Twój cel treningowy zawsze będzie punktem wyjścia do określenia całego procesu treningowego. Trener personalny doskonale wie jak dobrze zorganizować zajęcia dopasowane indywidualnie dla każdej osoby. Dzięki niemu, nie musisz się o nic martwić, tylko ćwiczyć, odżywiać się i regenerować według wskazań trenera. To on wykonuje podejmuje te najważniejsze decyzje, ponieważ ma wiedzę, doświadczenie i umiejętności, na które pracował przez wiele lat.

Trening pod opieką wykwalifikowanego instruktora jest najbardziej efektywną formą ćwiczeń fizycznych. Dzięki Treningowi Personalnemu każdy jest w stanie uzyskać swoje cele treningowe w bezpieczny i szybki sposób. Regularne monitorowanie i kontakt z trenerem pozwoli ocenić postęp treningowy, a także wszystkim utrzymać motywację.

 

 

W razie dalszych wątpliwości zapraszam do Kontaktu 

Trener Personalny Łukasz Kozdraś